Epik Yazılım

Finansal Teknolojileri (FinTech)

Finans ve Bankacılık sektöründe yenilikler yaratan ürünler ve çözümlerimizle hızlı stratejik kararlar almanın yolunu keşfedin.

İletişim

Finansal Teknolojileri (Fintech) Hizmetlerimiz

Finansal hizmetlere erişimi kolaylaştıran yeni nesil finansal teknoloji çözümleri sağlıyoruz.

Dijital Dönüşüm Hizmetleri</
Bağlamsal Bankacılık

İşletmelerin finansal ihtiyaç ve davranış analizini yaparak onların ihtiyaçlarına uygun kişiselleştirilmiş finansal hizmet teklifinde bulunmaktır.

Dijital Dönüşüm Hizmetleri</
Açık Bankacılık

Açık bankacılık, bankaların belirli anlaşmalar ile verilerini 3.taraf uygulamalar ile paylaşması ve kullanıcılarına sunmasıdır.

Dijital Dönüşüm Hizmetleri</
Gömülü Finans

Ödemeler, krediler, yatırım ürünleri gibi dijital bankacılık hizmetlerine tek bir noktadan ulaşılabilecek çözümler sunan mükemmel kullanıcı deneyimi ve müşteri edinimi potansiyeli sağlar.

Dijital Dönüşüm Hizmetleri</
Finans Yönetimi

Finans yönetimi, işletmeye gerekli olan fonların en uygun koşullarda sağlanması, bu fonların korunması ve uygun varlıklara yatırılıp etkin olarak kullanılması sürecidir.

Dijital Dönüşüm Hizmetleri</
Ödeme Yönetimi

Müşteri, şirketinizin tercih edilen ödeme yöntemleri listesine göre bir ödeme yöntemi seçebilir. Her ödeme yöntemiyle, muhasebe sisteminize bağlanan ilgili muhasebe kodlarını da otomatik olarak ayarlanır.

Dijital Dönüşüm Hizmetleri</
Kredi Yönetimi

Kredi yönetimi, kredi ile ilgili diğer işlevlerin yanı sıra kredi verilmesi, verildiği koşulların belirlenmesi, vadesi geldiğinde bu kredinin geri alınması ve şirket kredi politikasına uygunluğun sağlanması sürecidir.

Dijital Dönüşüm Hizmetleri</
Varlık Yönetimi

Kurumsal varlık yönetimi, operasyonel varlıkları ve ekipmanı korumak ve denetlemek için kullanılan modüldür, sistem ve hizmetlerin bir birleşimidir.

Dijital Dönüşüm Hizmetleri</
Analitik ve Raporlama

Finansal kurumların değişim zamanlarında genel performanslarını daha etkin bir şekilde ölçebilecekleri, izleyebilecekleri ve yönetebilecekleri temeli sağlarlar.

Dijital Dönüşüm Hizmetleri</
Veri Güvenliği

Veri güvenliği, verileri onaylanmamış erişime karşı korumak ve veri gizliliğini, bütünlüğünü ve erişilebilirliğini korumak için kullanılan koruyucu önlemlerdir.

FinTech Uygulamalarımızı inceleyin!

Finansal alanda yeni dijital teknolojileri kullanarak yenilikçi çözümler sunuyoruz. Epik Kurumsal Mimari Çerçevemiz ile geliştirmiş olduğumuz ürünler ile fintech alanında risklerinizi ortadan kaldıracak zaman ve maliyet tasarrufu sağlayacak finansal teknoloji hizmetleri vermekteyiz.

Uygulama (BaaS)

Contextual - Dijital Bankacılık Platformu

İşletmelerin beklediği kişiselleştirilmiş, veriye dayalı deneyimleri oluşturmaya yönelik yeni nesil bankacılık hizmeti olan “Bağlamsal Banka & İşletme yönetimi” uygulaması ile bankacılık hizmetlerini “Self Servis & Gömülü Finans” olarak işletmelerimizin hizmetine sunuyoruz.

Web Sitesini Ziyeret Et
Uygulama (SaaS)

Factorbooks - Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)

Factorbooks, her ölçekte ve her sektörden işletmenin tüm verileri ve iş süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yönetilmesini sağlayan Otonom ERP çözümüdür.

SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) platformudur.

Web Sitesini Ziyeret Et
Uygulama

TTLender - Uçtan Uca Kredi Yönetim Platformu

Yapay Zeka (AI) odaklı yazılımımız, zaman kazandıran, banka düzeyinde özellikler ve tamamen esnek bir kredi ürünü oluşturucu ile kredi yönetimi sürecinin her yönünü kolayca yönetmenize olanak tanır.

Web Sitesini Ziyeret Et

Finansal özellikleri hayata geçirin ve finansal hizmetler vermeye bugün başlayın.

İLETİŞİM KURUN