Epik Yazılım

Hakkımızda

Üstün ürünler sunma konusunda 17 yılı aşkın deneyime sahip Epik Yazılım yenilikçi, katma değeri yüksek projelerini bir çok müşterisine kazandırmıştır.

video gösterimi

Epik Yazılım

Epik Yazılım, bilişim altyapı hizmetlerinden yazılım geliştirme faaliyetlerine kadar uçtan uca çözüm ve ürün sunmak üzere %100 yerli sermaye ile 2005 yılında Gebze GOSB Teknoloji geliştirme bölgesinde kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Faaliyete başladığı ilk günden bu yana 17.000 binden fazla son kullanıcının bulut bilişim teknolojilerine geçişini sağlayan EPİK, güçlü ve dinamik ekibi ile oluşturduğu sürdürülebilir inovasyon kültürü ve Ar-Ge çalışmalarıyla yüksek teknoloji ürünleri geliştirerek toplumumuzu geleceğe taşımayı hedefler.

Müşterileri için geliştirmiş olduğu projelerin içerisinden 6 adet projeyi ürünleştirerek ticari kullanıma sunmuştur.

Çalışma Sürecimiz

01

Sizi dinliyoruz. Online ve Yüz yüze görüşmeler ile projenizdeki ihtiyaçları belirliyoruz.

01

İhtiyaç Analizi

İhtiyaç Analizi
02

Mümkün olan en doğru çözümü ve donanımları belirliyoruz.

02

En Uygun Çözüm

Optimal Çözüm
03

Projenin başarısı ve müşteri memnuniyeti için çözüm ortağınız olarak yanınızda yer alıyoruz.

03

Etkin Destek

Etkin Destek
#Strateji #Teknoloji #Tasarım

Dijitalin gücünü yeniden keşfedin

Epik Yazılım, sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlayan ve bu ihtiyaçlara kullanıcı deneyimi, teknoloji ve iş stratejisi uzmanlığı ile yaratıcı çözümler sunan iş ortağınızdır.

Misyon

Yenilikçi teknoloji çözümlerimizi uygun maliyetlerle müşterilerimize sunarak katma değer döngülerini güçlendirmek ve işbirliği kültürümüzü geliştirerek tüm paydaşlarımız ile daha fazlasını başarmak.

Vizyon

Şirketimizin kavramsal özü niteliğindeki toplum, teknoloji ve gelecek düşüncesiyle işyerinde yaratıcılığı destekleyen işbirliği kültürümüzü geliştirerek sürdürülebilir bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak, AR-GE ve inovasyon kültürümüzle küresel ölçekte teknoloji çözümleri sunmak.

17000 +
Kullanıcı
275 +
Yapılan projeler
25 +
Takım
17 +
Yıl

Dijital Geleceğinizi Tasarlamak için Neler Geliştiriyoruz?

Yazılım geliştirme uzman ekiplerimizle Türkiye’nin önde gelen Banka ve özel sektör firmalarına İhtiyaca özel, uçtan uca kurumsal çözümler sağlıyoruz.

01.
Cloud Uygulama Yazılımları ve Bulut Platformu

Kurumsal iş yüklerini taşımak ve yeni bulut yerel uygulamalar oluşturmak için otomatikleştirilmiş, güvenli platformlar geliştiriyoruz.

02.
Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Yazılımı

Her ölçekten ve her sektörden işletmenin tüm verileri ve iş süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yönetilmesini sağlıyoruz.

03.
Müşteri İlişkileri Yönetim (CRM) Sistemi

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) ve metodolojileri, yazılımları ve sistemleri içeren çözümler geliştiriyoruz.

04
İnsan Sermayesi Yönetim (HCM) Sistemi

İK ve bordro, yetenek yönetimi, çalışan deneyimi ve kritik iş gücü dönüşüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için insan analitiği ve stratejik, yenilikçi çözümler sağlıyoruz.

05.
İş Zekâsı
(BI) Uygulamaları

İş Zekası Çözümleri - Büyük Veri ve İş Analitiği ile iş kararlarını desteklemek için veri toplama, entegre etme, analiz etme, süreç ve stratejileri geliştiriyoruz.

06.
Robotik Süreç Otomasyonu (RPA)

Şirketlerin süreçlerini otomatize ederek, yeni fırsatlara hızla uyum sağlamaya yardımcı olan ölçeklenebilir ve esneklik sağlayan RPA çözümleri geliştiriyoruz.

07.
Kurumsal Mobilite Uygulamaları

Uygulama geliştirme ve kurumlara mobil cihazlarını, uygulamalarını ve içeriklerini tüm organizasyon çapında yönetimini sağlamaları için mobilite çözümleri sağlıyoruz.

08.
Kurumsal Uygulama Entegrasyonu

Ürünlerimizin veya size özel geliştirebileceğimiz uygulamaların işletme içi ve işletme dışı sistemler ile uyumlu iletişim entegrasyonunu sağlıyoruz.

09.
Finansal
Uygulamalar

İşletmelerin tüm finansal süreçlerinin, finansal kaynaklarının ve nakit akışının verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayan uygulama çözümleri geliştiriyoruz.

10.
Kredi Yönetim
Platformu

Bankalar, kredi birlikleri ve şirket içi finansman sağlayan kuruluşlar için yeni nesil uçtan uca kredi yönetim platformu geliştiriyoruz.

11.
Dijital Bankacılık
Platformu

Bankalar ve finans şirketlerine iş stratejilerini geleceğe hazırlamaları için güçlendiren çok kanallı yeni nesil dijital bankacılık platformu

12.
Alacak (Tahsilat) Yönetim Sistemi

Kurum alacaklarının izlenmesi raporlanması, tahsili gecikmiş alacakların takibi, tahsili ve yasal süreçlerin uçtan uca yönetimi

13
KVKK & GDPR Kişisel Veri Yönetim Platformu

Kişisel verileri koruma uyumluluğunu pratik ve kullanıcı dostu hale getirerek, mevzuatta yer alan konuları tek bir platform üzerinden yönetilmesini sağlıyoruz.

14.
Kurumsal Dijital Dönüşüm Projeleri

İşinizi dijital çağa göre yeniden uyarlamak için kurumsal mimari model ve yöntemler ile dijital dönüşüm projeleri geliştiriyoruz.

15.
As A Service Geliştirme (SaaS, PaaS, ve BaaS)

Dijital çağın ihtiyaçlarına uygun işletmenize özel modüler, hızlı, güvenli, yönetim ve bakım maliyeti düşük bulut servis yazılım çözümleri üretiyoruz.

16.
Veri Tabanı Geliştirme
& Big Data

Sistemlerin yapılandırılması, tasarımı, yönetilmesi ve optimize edilmesi için veri tabanları geliştiriyor, büyük verinin veritabanı sistemlerine aktarılması, depolanması ve işlenmesi için özel teknolojiler ve araçlar kullanıyoruz.

17.
Yeniden Mühendislik (Re-Engineering)

Sistem ve ürünlerin mevcut yapısını tamamen yeniden inceleyerek, eski veya uygun olmayan teknolojilerin ve süreçlerin daha modern ve etkili hale getirilebilmesi için yeniden mühendislik (Re-Engineering) süreçlerini uyguluyoruz.

18.
MVP (Minimum Value Product) Geliştirme

Ürün geliştirme süreçlerinde MVP yaklaşımını kullanarak, ürünün pazar potansiyelini hızlı ve minimum maliyet ile test ediyoruz. Kullanıcıların geribildirimlerini ve beklentilerini anlayarak, risklerin azalmasını sağlıyoruz.

19.
E-Ticaret Geliştirme

Online mağazaların daha verimli ve etkili hale gelmesi için, müşterilerin daha iyi bir deneyim yaşaması için tasarım, yapılandırma, ödeme ve takip süreçlerini, müşteri hizmetlerini ve verilerin güvenli bir şekilde kullanılması için altyapı geliştiriyoruz.

20.
API Geliştirme

Uygulamalar arasında veri ve hizmetlerin paylaşılmasını veya kullanılmasını sağlayan yazılım arayüzlerinin tasarımı ve geliştirilmesini, veri ve hizmetlerin daha güvenli ve kontrollü kullanılmasını sağlıyoruz.

21.
Yapay Zeka (AI) App

Yapay Zeka (AI) uygulamaları, verileri analiz etme, öğrenme ve karar verme kapasitesine sahiptir. Analitik, veri keşfi ve makina öğrenmesi modelleri kullanarak iş süreçlerini ve hayatı kolaylaştıran AI uygulamaları geliştiriyoruz.

22.
Makine Öğrenimi (ML) Algoritmaları

Sinir ağları, Verileri sınıflandırma, veriler arasındaki ilişkileri tahmin etme ve benzer verilerin gruplanması için Makina Öğrenimi (ML) algoritmaları geliştiriyoruz.

23.
Otonom Çekirdek Sistemi (ACS)

Sistemlerin kendisi tarafından yapılandırılması, çalışması, kendini yönetmesi ve İnsan hatalarını en aza indirmek amacıyla Otonom Çekirdek sistemleri geliştiriyoruz.

24.
Davranışsal Puanlama
(BS)

Müşteri davranışlarını analiz ederek puanlama, profil oluşturma, kredi risklerinin değerlendirilmesi ve müşteri sadakatini ölçmek için davranışsal puanlama sağlıyoruz.

Çözüm, hizmet ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle irtibata geçin.

İLETİŞİM KURUN