Teknoloji
Yeni Nesil ERP Sistemi

Yeni Nesil ERP Sistemi

ERP Sistemleri bir işletmenin her alanında istihbarat, görünürlük ve verimlilik sağlamak için makine öğrenimi ve yapay zeka gibi en son teknolojileri kullanırlar.

En basit ERP Tanımı Nedir?

Bir şirketi yönetmek için gereken tüm temel süreçleri düşünün: finans, İK, imalat, tedarik zinciri, hizmetler, satın alma ve diğerleri. En temel düzeyde, ERP bu süreçleri tek bir sisteme entegre eder. ERP sistemleri bir işletmenin her alanında istihbarat, görünürlük ve verimlilik sağlamak için makine öğrenimi ve yapay zeka gibi en son teknolojileri kullanırlar.

Yeni nesil ERP sistemi nasıl çalışır?

Yeni ERP'nin süreçleri otomatikleştirmek için neyin önemli olduğuna, yapay zeka (AI) ve makine öğrenmesine ve gerçek zamanlı karar almayı desteklemek için öngörücü analize odaklanmanıza yardımcı olmak için dijital asistanları nasıl kullandığını keşfetmek artık kullanıcılara sunulan temel bir işlevdir.

ERP'nin Faydaları

Daha yüksek verimlilik

Kuruluşunuzdaki herkesin daha az kaynakla daha fazlasını yapmasına yardımcı olmak için temel iş süreçlerinizi kolaylaştırın ve otomatikleştirin.

Daha iyi öngörüler

Bilgi silolarını ortadan kaldırın, tek bir hakikat kaynağı edinin ve kritik iş sorularına hızlı yanıtlar alın.

Hızlandırılmış raporlama

İş ve finansal raporlamayı hızlandırın ve sonuçları kolayca paylaşın. Analizlere göre hareket edin ve gerçek zamanlı performansı artırın.

Düşük risk

İşletmenin görünürlüğünü ve kontrolünü en üst düzeye çıkarın, yasal gereksinimlere uygunluğu sağlayın ve riski tahmin edin ve önleyin.

Daha basit BT

Veritabanını paylaşan entegre ERP uygulamalarını kullanarak BT'yi basitleştirebilir ve herkese daha kolay bir çalışma yöntemi sunabilirsiniz.

Geliştirilmiş çeviklik

Verimli işlemler ve gerçek zamanlı verilere hazır erişim sayesinde yeni fırsatları hızlı bir şekilde belirleyebilir ve bunlara tepki verebilirsiniz.

Dijital Dönüşüm Nedir?<
Dijital Dönüşüm Nedir?
Yapay Zeka Nedir? AI Nasıl Çalışır
Yapay Zeka Nedir? AI Nasıl Çalışır